Tazworkshop am Adventssamstag
Am 2. Adventssamstag wurden unsere Sieben-und Achtklässler zum Tanzworkshop der Pusstawamer Deuschen Nationalitätentanzgruppe im Zeichen der Weihnachtswartung eingeladen. Verschiedene Programme warteten auf uns. Zuerst lernten wir eine Koreografie mit den Mitglieder der Tanzgruppe. In der Pause warteten feine alte pusstawamer Kuchen mit Tee auf uns. Dann stand Basteln auf dem Programm. Alle Anwesenden fühlten sich sehr gut.
Liebe Tanzgruppe! Danke schön für diesen reichhaltigen Nachmittag, den wir mit Euch in guter Laune verbringen konnten!

Adventszombati táncworkshop
Ádven második szombatján hetedik-és nyolcadik osztályosaink meghívást kaptak a Pusztavámi Német Nemzetiségi Tánccsoport által szervezett karácsonyváró táncworkshopra. Különböző programok vártak ránk. Először a tánccsoport tagjaival közösen egy koreográfia megtanulására került sor. Pihenésképpen a szünetben régi pusztavámi sütemények és tea várt ránk. Ezután barkácsolás következett. Minden gyermek remekül érezte magát ezen a délutánon.
Kedves Tánccsoport! Köszönjük szépen ezt a tartalmas délutánt, melyet jó hangulatban együtt eltölthettünk veletek!